sprawdź dostęność domeny Wybór odpowiedniej nazwy domeny internetowej to to podstawa zaistnienia w internecie.
Unikalny adres Twojej strony WWW może być jednoznacznie kojarzony z konkretnymi informacjami, produktami czy usługami.
Zaznacz swoją obecność w Sieci.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 120 rozszerzeń do wyboru
domeny: polskie, europejskie, globalne, narodowe z Europy i całego świata! 

Jakie są warunki otrzymania certyfikatu SSL?

Dany serwis musi posiadać własny, samodzielny adres IP.
Dla certyfikatów z podstawowym uwierzytelnieniem nie są potrzebne dodatkowe dokumenty - weryfikacja odbywa się w sposób automatyczny: należy postępować zgodnie ze wskazówkami otrzymywanymi na adres e-mail, wysyłanymi bezpośrednio przez wystawcę certyfikatu.
Dla certyfikatów z uwierzytelnieniem OV podmiot wystawiający certyfikat weryfikuje także tożsamość oraz fizyczny adres podmiotu aplikującego. Zwykle podmiot wystawiający prosi o przesłanie dodatkowych dokumentów przetłumaczonych na język angielski (np. KRS potwierdzającego adres spółki), lub dokonuje walidacji używając wiarygodnych ogólnie dostępnych źródeł. Do certyfikatu wpisywane są zarówno nazwa domeny jak i dodatkowe zweryfikowane dane.
Dla certyfikatów z walidacją EV podmiot wystawiający certyfikat weryfikuje pełną tożsamość aplikanta. Dodatkowe wymogi dla certyfikatów EV opisane są na stronie danego wystawcy.
- dla certyfikatów EV Geotrust należy podpisać "Acknowledgement of Agreement" i przesłać faksem/przeskanować do swojego sprzedawcy. Dodatkowe warunki wydania certyfikatu znajdują się na stronach GeoTrust: http://www.geotrust.com/support/true-businessid/ev-validation-requirements/
- dla certyfikatów EV VeriSign (grupa Symantec) wystawca certyfikatu skontaktuje się z aplikantem BEZPOŚREDNIO i poprosi o przesłanie wypełnionego 'Acknowledgement of Agreement' oraz innych dodatkowych dokumentów.
Należy pamiętać, by mieć dostęp do skrzynki e-mail znajdującej się w domenie, dla której wydawany jest certyfikat, w jednej z poniższych nazw: webmaster, admin, administrator, hostmaster, postmaster (np. admin@mojadomena.pl).
Dane abonenta domeny wpisane w bazie WHOIS powinny być zgodne z danymi z CSR oraz danymi we wniosku o wydanie certyfikatu.
RegulaminyRodzaje domenOpcja na domenęTest domenyCesja domenyTransfer domenyParkowanie domenyDelegacja domenyCertyfikaty SSLJak zamówić certyfikat SSL?Co to jest CSR i jak go wygenerować?Ile trwa realizacja zamówienia na certyfikat SSL?Jakie są warunki otrzymania certyfikatu SSL?