sprawdź dostęność domeny Wybór odpowiedniej nazwy domeny internetowej to to podstawa zaistnienia w internecie.
Unikalny adres Twojej strony WWW może być jednoznacznie kojarzony z konkretnymi informacjami, produktami czy usługami.
Zaznacz swoją obecność w Sieci.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 120 rozszerzeń do wyboru
domeny: polskie, europejskie, globalne, narodowe z Europy i całego świata! 

Ile trwa realizacja zamówienia na certyfikat SSL?

Proces realizacji zamówienia zależy od rodzaju certyfikatu, o jaki ubiega się podmiot. 
Dla certyfikatów typu DV proces przeprowadzany jest automatycznie a cały proces nie powinien trwać dłużej niż 24 godziny robocze (zwykle jest to kilka godzin). 
W tym wariancie weryfikowane jest jedynie prawo własności do domeny, dla której certyfikat powinien być wystawiony.
Klient proszony jest o potwierdzenie danych i zaakceptowanie warunków wystawienia certyfikatu w mailu wysłanym przez wystawcę certyfikatu.
Dla certyfikatów typu OV realizacja zamówienia trwa maksymalnie do 7 dni roboczych (zwykle jest to 5 dni). 
Weryfikowane są nie tylko prawa własności do domeny, lecz także tożsamość aplikanta (na podstawie dodatkowych dokumentów, ogólnie dostępnych baz danych). 
Nierzadko Klient proszony jest przez organizację certyfikującą do dostarczenia dokumentów założycielskich firmy przetłumaczonych na język angielski. 
Wymiana dodatkowych dokumentów odbywa się bezpośrednio pomiędzy Klientem a organizacją wystawiającą certyfikat.
Dla certyfikatów typu EV procedura składania zamówienia zamyka się zwykle w 10 dniach roboczych. Weryfikowane są prawa własności do domeny, tożsamość aplikanta oraz jego działalność. Organizacja certyfikująca wysyła na wskazany adres Klienta listę dokumentów niezbędnych do dostarczenia. W celu szybszej realizacji zlecenia Klient proszony jest o oznaczenie dokumentów numerem zlecenia przed wysłaniem do organizacji wystawiającej certyfikat.
Uwaga! Za każdym razem należy upewnić się, iż dane wnioskodawcy są identyczne z danymi wpisanymi w bazie WHOIS dla domeny.
RegulaminyRodzaje domenOpcja na domenęTest domenyCesja domenyTransfer domenyParkowanie domenyDelegacja domenyCertyfikaty SSLJak zamówić certyfikat SSL?Co to jest CSR i jak go wygenerować?Ile trwa realizacja zamówienia na certyfikat SSL?Jakie są warunki otrzymania certyfikatu SSL?