sprawdź dostęność domeny Wybór odpowiedniej nazwy domeny internetowej to to podstawa zaistnienia w internecie.
Unikalny adres Twojej strony WWW może być jednoznacznie kojarzony z konkretnymi informacjami, produktami czy usługami.
Zaznacz swoją obecność w Sieci.

W naszej ofercie znajdziesz ponad 120 rozszerzeń do wyboru
domeny: polskie, europejskie, globalne, narodowe z Europy i całego świata! 
 

Rejestracja

cena za 1 rok

Odnowienie

cena za 1 rok

Transfer domeny

 

Opcja na domenę

 
.pl 35.00 zł
funkcjonalne 35.00 zł
regionalne 35.00 zł
.eu -
.com -
.net -
.biz -
.org -
.name -
.info -
* podane ceny są cenami NETTO - należy doliczyć podatek VAT 23%
Zoabcz pełny cennik lub sprawdź domene
Dodatkowe wymogi rejestru domen .BE dla nowych rejestracji
Od dnia 9 maja 2022 r. dla nowych rejestracji nazw domen .be obowiązują dodatkowe wymogi. Do wybranych Abonentów nazw domen Rejestr DNSBelgium wyśle na autoryzowany adres email Abonenta procedurę walidacji online. Abonent będzie musiał potwierdzić swoją tożsamość. Do czasu zakończenia procedury zarejestrowana domena .be nie będzie aktywna.
2022-05-13
UWOLNIENIE DOMEN .EU W 2022 R.
Rejestr domen .eu informuje, iż domeny posiadające obecnie status withdrawn, które nie zostaną zaktualizowane na adresy z EOG, zostaną uwolnione do ponownej rejestracji dnia 3.01.2022 r.

Rejestracja uwolnionych nazw domen będzie odbywać się na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".  
2021-12-09
Certyfikaty 2-letnie wycofane z oferty
Od 19 sierpnia 2020 roku wycofujemy ze sprzedaży certyfikaty dwuletnie. 
Powodem jest decyzja operatorów Apple i Google, które każdy dwuletni certyfikat wydany po 30.08.2020 r. będą uważały za niezaufany dla przeglądarek.
2020-07-17
EURid obejmuje kontrolą APEWS domeny związane z COVID-19

Rejestr domen europejskich, w porozumieniu z Komisją Europejską baczniej przyjrzy się nazwom domen zawierającym słowa kluczowe związane z pandemią koronawirusa. Lista słów, ze względów bezpieczeństwa, nie została ujawniona.

Rejestr zamierza w tym celu rozszerzyć istniejący już system APEWS o nowy katalog słów. Jeśli system zidentyfikuje zarejestrowaną nazwę domeny jako potencjalnie powiązaną z nadużyciem, jej delegowanie w pliku strefy .eu będzie opóźnione, a jej status w internetowym WHOIS pokaże „Server Hold”.

Nazwa domeny .eu będzie zarejestrowana, jednak wszelkie powiązane z nią usługi (takie jak strona internetowa, e-mail lub inna usługa) nie będą działać, dopóki procedura weryfikacji nie zostanie zakończona w EURid.

W przypadku domen związanych z Covid-19, Rejestr wyśle do Abonenta i rejestratora informację mailową a Abonent w ciągu 3 dni będzie musiał udowodnić, iż domena jest wykorzystywana we właściwy sposób, przesyłając, na żądanie EURidu, niezbędne dokumenty potwierdzające tożsamość Abonenta.

2020-04-10
System przeciwdziałania nadużyciom na domenach w EURid

Rejestr domen europejskich poinformował o wprowadzeniu systemu APEWS.

System przewidywania nadużyć i wczesnego ostrzegania (APEWS) to innowacyjna i wielokrotnie nagradzana metodologia oparta na ocenie wzorców rejestracji nazw domen. Przewiduje, czy nazwa domeny może być potencjalnie wykorzystywana w niewłaściwy sposób.

Jeśli system zidentyfikuje zarejestrowaną nazwę domeny jako potencjalnie powiązaną z nadużyciem, jej delegowanie w pliku strefy .eu jest opóźnione, a jej status w internetowym WHOIS pokazuje „Server Hold”.

Nazwa domeny .eu będzie zarejestrowana, jednak wszelkie powiązane z nią usługi (takie jak strona internetowa, e-mail lub inna usługa) nie będą działać, dopóki  procedura weryfikacji nie zostanie zakończona w EURid.

EURid ręcznie sprawdza wszystkie nazwy domen, których przekazanie jest opóźnione z powodu systemu APEWS. Następnie zwraca się do właściciela domeny o potwierdzenie jego danych rejestracyjnych i przedstawienie dowodu tożsamości. Rejestrator otrzymuje powiadomienie za pośrednictwem wybranego kanału powiadomień. Proces sprawdzania może prowadzić do przekazania nazwy domeny w pliku strefy .eu lub do zawieszenia. W obu przypadkach rejestrator jest informowany.

2019-12-06
Skrócenie czasu rezerwacji domen polskich
Dnia 6 listopada nastąpi skrócenie czasu trwania book_blocked dla domen polskich z 90 na 30 dni. Trzykrotne skrócenie czasu trwania book_blocked dla domen zarezerwowanych jest jednym z etapów całkowitego odejścia NASK od możliwości rezerwacji domen polskich. Całkowite zaprzestanie rezerwacji domen .pl planowane jest na 8 stycznia 2020 roku. Skrócenie stanu book_blocked dla domen po zakończeniu okresu rezerwacji nie będzie miało wpływu na standardowe procesy rejestracji i odnowień domen
2019-11-01
Wycofanie możliwości rezerwacji nazw domen .pl przez NASK

W 2019 roku Rejestr domen polskich NASK planuje wycofać możliwość rezerwowania nazw domeny .pl. Szczegóły zmian technicznych zostaną udostępnione przez NASK na co najmniej 3 miesiące przed usunięciem tej funkcjonalności.

NASK wystosował do Rejestratorów prośbę o podzielenie się opinią na temat planowanej zmiany. Jeśli zechcą Państwo podzielić się uwagami na ten temat, uprzejmie prosimy o ich przesyłanie na adres info@hrd.pl w terminie do 15.03.2018 r. 

2019-02-16
Brexit w kontekście domen .eu

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami rejestru EURid dotyczącymi sytuacji wybranych Abonentów domen .eu po 30 marca 2019 roku:

1. Brexit dotyczy abonentów z danymi adresowymi z GB oraz GI.

2. Dnia 23 marca oraz dnia 30 marca EURid wyśle maile do abonentów z adresami w GB oraz GI, że od 30 marca 2019 nie spełniają już „eligibility criteria” dla domen .eu czyli nie mają prawa posiadać domeny z .eu. 

3. Od 30 marca (0:0 CET) system EURid przestanie:

  • automatycznie odnawiać domeny w/w abonentów (no renewal) 
  • nie będzie można przedłużać rejestracji ( no term extension) 
  • nie będzie można realizować przeniesień (transferów) na innych abonentów z GB, GI
  • nie będzie można rejestrować nowych domen na adres w GB lub GI

4. Przez dwa miesiące (tj. od dnia 30 marca do 30 maja 2019 r. ) abonenci będą mogli zaktualizować dane adresowe na unijne. W tym czasie, każda domena dla której przypadnie akurat odnowienie nie zostanie odnowiona o ile jej abonent nie zmieni danych na adres w UE. Domena taka będzie „withdrawn” czyli wycofana z użycia.

5. Od dnia 30 maja 0:0 CEST wszystkie domeny przypisane do abonentów z adresem GB oraz GI, których dane adresowe nie były zaktualizowane na unijne, staną się „withdrawn” – czyli nie będą już działać (będą usunięte z ZONE FILE).

6. Domeny pozostaną w statusie „withdrawn” do dnia 30 marca 2020. W tym czasie jej byli abonenci będą mieli nadal szansę zmienić dane adresowe na unijne (wtedy domena będzie „ręcznie” przywołana do funkcjonowania przez nas dział prawny a jej status zmieni się z „withdrawn” na „active”, ale będzie to proces dosyć skomplikowany).

7. W dniu 30 marca 2020 (0:0 CET) domeny ze statusem „withdrawn” zostaną partiami zwolnione do powszechnej rejestracji.   

2019-02-16
INFORMACJA NASK WS. DOMEN .MIL
W związku z porozumieniem pomiędzy NASK a MON dotyczącym zmiany administrowania w strefie mil.pl, w dniu 3 kwietnia 2018 NASK usunie nazwy domen zgodnie z wcześniej przesłanymi Abonentom wypowiedzeniami. Rozwiązanie umów dotyczy Abonentów, którzy nie zostali uznani przez Ministra Obrony Narodowej za instytucje związane z obronnością Rzeczypospolitej Polskiej.
2018-04-06
INFORMACJA Z NASK WS. DOMENY .MIL.PL
Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora NASK z dnia 20 października 2017 roku w sprawie zmiany administrowania domeną .mil.pl, NASK zapewnia wyłączność rejestracji i utrzymywania nazw w domenie .mil.pl na rzecz ministra właściwego do spraw obrony narodowej.
2017-11-18
Lepsze pozycjonowanie stron korzystających z certyfikatów SSL
Już niedługo posiadanie SSL stanie się koniecznością dla wszystkich, którzy będą chcieli aby ich strona WWW była brana pod uwagę w rankingu Google. Wszystko za sprawą jeszcze większej dbałości Google o bezpieczeństwo użytkowników.

W dzisiejszych czasach używanie certyfikatów SSL przez instytucje publiczne, duże przedsiębiorstwa i sklepy internetowe to codzienność. Dlatego są one podstawowym sposobem ochrony danych przesyłanych w sieci, oraz potwierdzeniem wiarygodności posiadaczy stron internetowych. Dzięki nim właściciele stron WWW budują cenne relacje, zaufanie oraz okazują, że są pewnym partnerem w interesach. Klienci na pewno docenią taką postawę i zauważą, że trafili tam, gdzie zasady bezpieczeństwa i poufności danych są na najwyższym poziomie. 

Certyfikaty sprawią, że nasza firma znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania a klienci docenią dbałość o ich bezpieczeństwo. – Decyzja Google to doskonały moment aby przypomnieć wszystkim internautom, jak ważne jest bezpieczeństwo i odpowiednie dostosowanie strony wobec rosnących potrzeb użytkowników.
2017-09-28
INFORMACJA WS. NIEUPRAWNIONEGO UŻYCIA NAZWY I DANYCH NASK BEZ ZEZWOLENIA NASK

W związku z pozyskaniem w dniu 31 lipca 2015 roku informacji o wysyłaniu przez Krajowy Spis i Rejestr Domen wiadomości do Abonentów nazw w domenie .pl, dotyczących wpisywania nazw domen na czarną listę rejestru, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa instytut badawczy z siedzibą w Warszawie (dalej: NASK) niniejszym oświadcza, że instytucja o tej nazwie nie istnieje, a tym samym, nie współpracuje z NASK w jakimkolwiek zakresie, jak również nie prowadzi działań opisanych w ww. wiadomościach.

Nazwa firmy oraz dane NASK zostały użyte bez zezwolenia NASK.

Abonentom, którzy otrzymali ww. wiadomości, NASK sugeruje nie podejmowanie żadnych czynności w nich wymienionych.

Mając na uwadze fakt, że informacje podawane w ww. wiadomościach e-mail mogą ponadto wprowadzać Abonentów nazw w domenie .pl w błąd co do działań NASK, jako operator rejestru domeny krajowej najwyższego poziomu, NASK podjął niezwłocznie kroki w celu ochrony interesów Abonentów.

2015-08-10
RegulaminyRodzaje domenOpcja na domenęTest domenyCesja domenyTransfer domenyParkowanie domenyDelegacja domenyCertyfikaty SSLJak zamówić certyfikat SSL?Co to jest CSR i jak go wygenerować?Ile trwa realizacja zamówienia na certyfikat SSL?Jakie są warunki otrzymania certyfikatu SSL?